Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestupek v jízdě vložení na Youtube

Zdravím měl bych otázku, pokud natočím přes kameru v autě nějaký vlastní přestupek např. jedu mimo obec po okresce 100km/h(rychlost zaznamenána na videu)
A vložím toto video na youtube, může to někdo napadnout? Popřípadě jak se tomu bránit? Viděl jsem na youtube že si dávají do videa text s tím, že video našli na kartě a neví komu patří atd...

S velkou pravděpodobností bych to nejspíše vůbec neřešil. Takových videí jsou na YT miliony a kdyby každý z vkládajících měl řešit, že už při 91 km/h nemůže to video sdílet, nebylo by tam nic z toho, co tam je. Nemohl by ses kochat tím, kolik tamten vytáhl ze své nabušené RS6 a jestli ho tamten s jeho M5 spráskal. A o DDO a jejich cool prasečinkách ani nemluvě.

Pokud se při daných věcech nebudeš zubit do kamery a ještě se přitom pyšnit svou SPZ, tak je to (dá se říct) nedohledatelné.
Jako nepatrným důkazem budiž to, že jsem se v životě nesetkal s tím, že by se kterýkoliv strážce zákona ve volném čase zabýval tím, že by se snažil namastit státní kapsu tak, že by sjížděl videa na YT a pak chodil k hříšníkům domů vypisovat bločky.