Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Menší výlet..

Dobrý den, s kamarádem chceme jet do města vzdálené 27 km. Je nám 13,5 let a chceme se zeptat zda tam jet můžeme bez občanského průkazu. (Bez rodičů)Jeden kamarád nám říkal že pokud by nás zastavili policisté měli by jsme problém. A já se chci zeptat zda to pravda je či není. A také zda není jiné východisko např. kartička od pojišťovny či pas. Předem děkujeme za každou odpověď. S pozdravem_________.

Je nám 13,5 let a chceme se zeptat zda tam jet můžeme bez občanského průkazu. (Bez rodičů)Jeden kamarád nám říkal že pokud by nás zastavili policisté měli by jsme problém.

No když nepojedete sami autem,tak vás asi nikdo zastavovat na ulici a kontrolovat nebude.Jen se jako nezletilí nepotloukejte po městě v nočních hodinách.Když už vás náhodou zastaví,sdělíte své údaje(jméno a bydliště,příp.telefon rodičů) a oni si to ověří.Tj.jen to,že o vás rodiče ví a nejste na útěku.:-)