Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevrácení telefonu z opravny

Zdravím,

před cca dvěma měsíci jsem si dával do opravny telefon, termín dokončení opravy byl 20.5.(!!!), od té doby tam chodím každý týden a paní mi neustále tvrdí, že jim ho ještě technik neposlal, ale že by do konce týdne měl URČITĚ přijít. Doklady samozřejmě mám. Co mám podle vás dělat? Déle už se mi čekat nechce, trochu se bojím, že telefon nedostanu. Děkuju a přeji hezký den.

Jak to píší všichni přede mnou - okamžitě odstup od kupní smlouvy a chtěj peníze zpátky.

Za posledních 10 let jsem tohle řešil asi 3x - 4x, v různých obchodech - nejbližší pracovní den po vypršení lhůty naklušu do prodejny, oznámím, že nedodrželi 30denní lhůtu na reklamaci a požaduji vrátit peníze. Ještě se mi nestalo, že by dělali sebemenší problémy. Mám takový dojem, že pokud v servisu zjistí, že je cena opravy příliš vysoká, tak to raději prodejna nechá "vyhnít" a pokud si zákazník přeje, bez problémů vrátí peníze (on se občas může najít nějakej blbec, co po nich ty peníze nebude chtít zpátky...).