Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno reklamovane zbozi prestalo po dvou hodinach fungovat, musim podstoupit standartni reklamaci?

Dobry den, reklamoval jsem v jednom nejmenovanejm obchode zakladni desku. Zrejme se na ni ani nepodivali, protoze jsem 30 den volal s tim ze deska neni k vyzvednuti a co s ni je. 31 den byla pripravena nova deska, predpokladam ze jen proto, ze se na ni nestihli podivat. Byl jsem rad, pro me o to lepsi. Desku jsem do PC namontoval, spustil, ale netocil se ventilator na chladici, takze deska 5 dni lezela. Dneska sem si prinesl novy a vse fungovalo. Pouze dve hodiny, objevil se uplne stejny problem na nove desce. Desku jsem kupoval pred 7 mesici, novou mam doma 5 dni. Musim ji dat na normalni 30 denni reklamaci, nebo mam pravo na vymenu za novy kus? Kupovano na fyzickou osobu, ne ICO. Dekuji

30 dní reklamace.

Nicméně: pokud deska umřela stejně jako ta předešlá, začal bych pátrat po tom, co jsi udělal blbě, nebo (ještě lépe) vyměnil zdroj. Pokud to tedy není deska za 800Kč, kde by se dalo uvažovat o nekvalitě výroby a nějaké systematické chybě.

Ventilator na doske? To co mas za kus, ze pouziva aktivne chladenie? Aky novy ventilator si tam priniesol? Bavime sa len o externcyh ventilatoroch, ktore pripajas na dosku cez 3 pinove konektory?
2x rovnaky problem = klasicka reklamacia.
Inak obchod, kde mi reklamuju vec 30 dni by som uz zo zasady ignoroval.
Ja napriklad menim veci, co mam skladom vzdy kus za kus (typicky, zdroje, pamate, wifi routre, sietovky, switche a pod) a je jedno kedy si to kupil. Reklamaciu riesim az nasledne so svojim dodavatelom.