Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Právo na písně

Zdravím chci se zeptat tak trošku jsem začal něco jak "RAP" .....a chci se zeptat jestli práva na Instumentálky ktere jsem použil jsou něják škodlivé nebo ne...nikdo jsem mi s tím neozval jen jeden člověk s tím že je to hezké (autor instrmentálu)
Myslím tím jestli když už jsem to použil jestli s toho něco nestane
bojím se aby z toho nebylo něco co by mě mohlo něják poškodit

Příklad

watch

nebo

watch

díky za odpovědi :)

v právních otázkách ti neporadím, možná takova OSA apod., ale věřím, že když si pod to svoje povídání dáš např. coolia a jeho gangsta paradise, tak ti zajímavá složenka přijde.

ale doporučím ti jednu věc, bez ohledu na styl či žánr se ve zpěvu nesmíš omezovat "hlasitostně". působí to dost divně, když se snažíš být "drsný" a přitom skoro šeptáš. Chápu, že leckdy domácí podmínky nejsou pro takovou zábavu ideální, ale musíš si vybrat. Buď budeš moc zařvat a dát do hlasu šťávu, nebo to fakt bude jen fádní nudné mluvené slovo s tuc tuc podkladem.