Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možna brigáda?

Mé dceři je 17 let. Já jsem nezaměstnaná matka, otec není znám. pobírám sociální dávky a jsem na úřadu práce. Chtěla jsem se zeptat jestli může moje dcera mít nějakou brigádu? Děkuju za odpověď

Může.

V oblasti sociálních tápu, proto bych postupoval takhle:

Zeptal bych se tam, co vyplácí ty sociální dávky, pro jistotu. Ono by taky mohlo(?) dojít k situaci, že si dcera vydělá nějak moc a následně (jako rodina, společná domácnost) budete mít vyšší příjem a z toho vyplývající ztráty nároků na nějaké příjmy. Prostě bych se snažil zjistit, kolik si může vydělat, aby k tomu nedošlo. Pokud tedy nebude vydělávat desítky tisíc :-)