Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeprodej produktu pod jiným brandem

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jak lze realizovat přeprodej nějakého produktu, například pracího prášku do pračky, který se dodává v balení pro velkoobchod. Chtěl bych tomu udělat lepší reklamu design a celkově to pojmout trošku jinak, jde to nějak aniž bych se musel nějak extra domlouvat s výrobcem? nejde o žádnou světovou značku ale o jednu firmu z vesnice která zásobuje pár měst v okolí.

Díky za info

záleží ako sa dohodneš s výrobcom,resp.s vlastníkmi licencií,patentov,,registrovaných známok,designových vzorov na daný ,už vyrábaný produkt-prací prášok,oni Ti musia povoliť dalšie komerčné využívanie ich produktu....pokial to použiješ bez ich vedomia,vedome porušíš autorské práva,licencie na zloženie produktu,licencie na požívanie produktov iných,ktorí licensovali im ako súčasť ich produktu nejaké chemikálie,ktoré si oni kupujú od iného výrobcu a sú súčasťou pracieho prášku a nevyrábajú si ich sami,ale kúpili licenciu a práva na používanie etc.....pokial budeš dalej spracovávať chemikálie,budeš musieť na oblastnú pobočku inšpektorátu práce a oblastnému hygienikovi odovzdať karttu bezpečnosti výrobku,kde bude špecifikované zloženie a klasifikovaný druh ohrozenia ,ked tam bude nejaká súčasť,ktorá podlieha licenciám iných,bez nich s Tvojou fiktívnou značkou velmi rýchlo zatočia....