Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Transcom-vymáhání

Dobrý den, rád bych se zeptal na situaci kdy jsem zaplatil závazek 19.11 a 22.11 mi byla odeslaná upominka která je opet navysena o 500kc.Proto se ptam jak i po zaplacení muze prijit upominka, transcom operuje s tím, že jsem nedoložil doklad o zaplacení,jsem povinnen tohle zasílat k cemu pak slouzí var.symbol???
Za odpoved predem dekuji.

Dobrý večer,

obvyklé je, že pokud dlužník dluh uhradí, a poté přijde upomínka, měla by být považována již za bezpředmětnou. Důležité je také ale co máte ve smlouvě, zda se za den úhrady nepovažuje až den připsání platby na účet_ V tom případě pokud jste hradil bankovním převodem dne 19.11. a platba věřiteli na účet byla připsána až později, mohla být v mezidobí zaslána upomínka.