Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Karta Era Smlouva

Dobrý den,
Je mi 16 let, předem se omlouvám za mojí Češtinu.
Už jsou to téměř 3 roky co mi rodiče zařídili kartu Era.
Když jsme podepisovali smlouvu, bylo tam že za nic nemusíme platit!
1 Rok kartu jsem nestihl aktivovat, a zanic jsem neplatil, po druhém roce
už mi měsíčně chodil výpis kde mi strhávali 3 kč měsíčně. Karta stále neaktivovaná.
3 Rok (teď) už mi strhávaj 13 kč,- Kartu jsem se snažil najít, ale mamka jí
někam se smlouvou, aktivačním kodem, a kartu někam založila. (Pravdě podobně vyhodila)
Kartu jsme aktivovali na poště, kde jsme podepisovali smlouvu že nebudeme platit za vedení účtu.
Beze smlouvy tu kartu nemůžeme zrušit, snažili jsme se je kontaktovat ale neregeagovali.
Kartu do dnes nemůžeme najít a už nám tam strhli minimalně přes 400 kč.
Proto se obracím zde na vás, nevíte jak mam tu kartu zrušit ? Děkuji za všechny rady, Honza.

Asi takhle, kdyz jsem rusil ucet v Komercni bance, stacila mi k tomu obcanka.
Zadnou smlouvu o zrizeni jsem nepotreboval a jeste jsem dostal papir o zruseni konta.

Delaj z tebe vola.
EDIT :
dojdi tam s OP a ze chces zrusit kartu, ze ti byla ukradena.
Novou poslat ze nechces, ze kartu radeji zrusis.
Pokud to nepujde, ze chces zrusit radeji cele konto.
Uvidime, jestli jim tyhle obstrukce budou stat za ztratu klienta.

Osobne bych nechtel mit ucet v bance, kde si muzu zridit kontokorent, kartu, uver, ale nemuzu
ho zrusit ! Takova banka si sama rika o to, aby ji klienti opustili.