Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Anglicky psaná zpráva na Facebooku

Nevím, jestli jste se s podobnou zprávou setkali? Možná je to nějaký nestandardní způsob, jak přijít k penězům. Tohle mi přišlo na Facebook:
Zeman Family / Call Me:++228-046-14-68
I am Barr. Leslie Dickson ,a solicitor at law passional lawyer to Engineer H.G.Zeman, he died some years ago in an auto accident and he left huge amount of money in the bank for no one to claim it . I will like to present you to the bank here as the relative of my late client who come to claim the money (8.5 million united State dollars)deposited in the bank here in Africa. kindly reply this message to:(lesliedickson37@yahoo.com) for details , you can also call me on +228-046-14-68 Best Regards, Barrister Leslie Dickson ESQ
Nejsem si vědom toho, že bych měl v Africe příbuzného.
Zpráva je datována 29. června 2011.

Tvoje komentáře? Beru! Teď dávali film Podivné dědictví a tam zářil Gregory Walcott alias Bull Smith. Snad si vzpomeneš, kde v tom filmu končí západ.
A teď k vláknu. Já jsem si zrovna tady (facebook) nenaběhl. Chtěl jsem jen, aby se vědělo, jaké finty se trousí po internetu.
Já se na takové suverény a chlapáky, jako jsi Ty, dívám tak nějak s úsměvem. (Nejlíp to vystihuje zmiňovaný film).
Teď něco trochu přízemního, možná lidského. Měl jsem v práci kolegu, možná Tobě podobného. Ten také dojel na pobřeží a viděl...
Ne, konkretizovat to nebudu. Opravdu je lepší, když je život víc barevný. (A ne šedivý.)
A dokonalý rozhodně nejsem. Naletěl jsem, co by Ješita ješitný, Matematik sirkový, firmě CALL TV.

Klud.
Ja mam skor otazku, co ta viedlo k tomu podelit sa s tymto zazitkom s nami na pravnej poradni. Ma to nejaky suvis s pravom? Ja ziaden nevidim. Skor vysvetli tento fakt ako to, ze JR len napisal, ze na takuto spravu moze naletiet len hlupak...pokial sa za hlupaka nepovazujes tak nerozumiem preco si na to reagoval.

Nigerijsky podvod pretransformovany na fasabuk, kde sa snazia vzbudit pocit dovery s tym, ze za priezvisko zosnuleho pouzije to z profilu na fasabuku.
Mne sa vzdy vsak pacili viac tie varianty so zosnulym kralom, ministrom, statnym tajomnikom a neviem kym.