Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VIP nezletilost.

Dobrý den, je mi 16 let a provozuji s bráchou (taky 16 let) větší portál.
Chci se zeptat zdali je legální nabízet na hry služby jako jsou VIP. (přes www.airtoy.cz).

Teď řešíme problém že jsme na airtoy.cz nově, dneska nám již 2x přišel email že si lidi zakoupili VIP.
Problém byl v tom že v systému se ukazuje 0 CZK. Hráčům to strhlo kredit, po neúspěšných 2 kontaktech a 1 reklamace jsem se nedočkal odpovědi.
Teď jsem se rozhodlo místo kontaktovaní www.mobilniplatby.cz kontaktovat www.airtoy.cz (vedení). Zdali se odpovědí nedočkám chci je zažalovat za krádež peněz.

Jaká by nato byla vaše reakce ?

Žalovat je můžeš pro vydání bezdůvodného obohacení a ne za krádež peněz. Raději si přečti ale smluvní podmínky, abys tu žalobu neprohrál, jde beztak jen o pár korun, ale náklady žaloby budou vyšší, jistě pár tisíc korun a ty můžeš pak zaplatit i náklady druhé strany sporu, když prohraješ.

Jinak krádeží je, když si někdo přisvojí cizí věc (peníze) tím, že se jich zmocní, to ale není tento případ, těch peněz se nikdo nezmocnil, ty peníze byly zaslány dobrovolně.