Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Amnestie

Dobrý den, dne 19.12. 2012 jsem byl odsouzen k trestu odnětí svobody v trvání 12 měsíců.
Soud mi povolil podmíněný odklad výkonu trestu a stanovil mi zkušební dobu 3O měsíců.
Může mi prosím někdo poradit zda se na mně vztahuje amnestie nebo ne?
Předem děkuji za odpověd. B. H.

Děkuji za informaci. Jde mi jen o to, jestli se amnestie vztahuje na těch 12 měsíců nebo na těch 30 měsíců. Ptal jsem se na to už víc lidí a každý mi říkal něco jiného. Sám tomu nerozumím a na to abych se poradil s právnikem bohužel nemám. Ještě jednou díky, s pozdravem B.H.