Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bydliště vlastníka domény

Potřeboval jsem zjistit adresu jedné osoby, která mi ublížila(je to mediálně známá osoba a tají kde bydlí) Přes výpis domén(protože má doménu, to ji živí) jsem zjistil adresu, je ta adresa(obecně na domena.cz) věrohodná, je ověřená jimi samotnými, musí prostě odpovídat aby mohla domena.cz na této adrese vlastníka zastihnout?

Je trestné v ČR rozhlašování něčí adresy bydliště volně po internetu? (chci jí rozhlásit mezi její fanoušky a odpůrce aby zažila nájezdy)

Ne, adresa není nijak ověřována, nedá se říci že ten, kdo je napsán ve výpisu (WHOIS) domén je vlastníkem.
"Rozhlašování něčíé adresy" by se dle mého laického pohledu mohlo rovnat provinění proti zákonu 101/2000 Sb., ale to je jen moje domněnka.