Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pracovní neschopnost

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak je to s nárokem na výplatu když :

Od 13.8. 2012 jsem byla na neschopence , v září mi začala běžet výpovědní doba dvouměsíční, marodka mi
skončila k 1.2.2013. do té doby jsem dostávala lístek na peníze a peníze mi chodily ze sociálky. po ukončení marodky jsem však nic neobdržela a to jako budu měsíc pez příjmů ???

Děkuji za odpovědi.

Martina33

Nerozumím. Možná nepřesné zadání.

Nemocenská skončila 1.2.2013, byla vyplacena za dobu do 1.2.2013? Třeba poslední platba ještě příjde, mají na to čas. Záleží na odevzdání ukončení nemocenky na OSSZ - a oni samozřejmě neposílají peníze ihned. Kdysi na to měli měsíc, dnes nevím.

Pracovní poměr skončil 31.10.2012 (dle uvedené výpovědi). Zaměstnavatel od 1.11.2012 nic vyplácet nebude, nemá co.

Který měsíc budeš bez příjmů?
Kdo by ho měl platit?