Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Elektronika na splátky přes internet

Zdravím. Objednal jsem si elektroniku z alzy na splátky a potřeboval bych poradit. Od cetelemu jsem obdržel email s instrukcemi a smlouvami. Bylo tam 1) Prohlášení o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů v souvislosti se žádostí/smlouvou o poskytnutí úvěru 2) 3x Žádost/smlouva o poskytnutí úvěru 3) Dohoda o způsobu řešení sporů. No a poradit bych potřeboval s tím, že u bodu 1,2 a 3 je zapotřebí mojeho podpisu a u bodu 2 a 3 je zapotřebí i podpisu poskytovatele úvěru, jenže poskytovatel je podepsán jen u bodu 3. Proč u bodu 2 není podpis poskytovatele úvěru?

Vybral jsem si metodu dovozu zboží na mnou vybranou adresu. Nakonec jsem trochu naštvaný, neboť takhle musím odeslat všechno papárování poštou a vyřízení bude tím pádem trvat déle. Kdybych si vybral dodání na pobočku tak stačí všechny smlouvy odnést na pobočku, kde by už na mě zboží čekalo...