Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zboží neodpovídalo popisu

Zdravím,
Koupil jsem si brýle za 12000, a obsah balení neodpovídal popisu (chybělo náhradní sklo v hodnotě 600). Bohužel už uplynula doba 14-ti dnů (z důvodů že obchod mi slíbil zaslání skla zdarma, jenže jsem odjel do zahraničí, a poté jsem zjistil že sklo neposlali, že měli "jen špatně napsaný popis")

Chtěl bych se tedy zeptat, jestli se na to vztahuje nějáká reklamace, nebo jak mám postupovat. Děkuji

To je na dlho, bud to sa to pokusis doriesit priamo s obchodom a ak neuspejes pojdes s tym na sud (minimalne si bol uvedeny v omyl, takze zmluva by sa mohla tym padom vyhlasit za neplatnu) alebo sa na to vykasles a ako odplatu zverejnis svoj pribeh napriklad v tomto vlakne. Poradna ma totizto jeden z najlepsich ratingov na trhu u Googlu a takyto pribeh ak sa tam bude vyskytovat meno obchodu bude casom v top10 pri zadani mena obchodu a to by eshop mal rozmysliet, ci stoji o negativny odkaz v top10 u Googlu alebo ti radsej to slubene sklo za 600 kaciek posle.