Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odtah auta pri blokovem cisteni

Dobrý den,
předevčírem mi kvůli blokovému čištěni odtáhli auto, jenomže já o blokovém čištění nic neveděl, respektivě když jsem své auto před 10 dny parkoval, tak na té ulici nebylo žádné značení, že bude blokové čištění. Před těmi deseti dny jsem zaparkoval a odjel do Prahy. Vrátil jsem se předevčírem a auto bylo pryč. Na odtahové službě po mě chtějí dost peněz a pokud jim to nezaplatím, tak to pry dají vymáhačské agentuře.
Prosím Vás dá se to nějak vyřešit, aniž bych musel platit za pokutu? Dokonce mám důkaz (jízdenku kdy jsem přijel) o tom, že jsem byl pryč. Přijde mi to trochu nefér.
Děkuji

Nerozumiem co nefer sa ti na tom zda. Pouzil si cestu niekoho na parkovanie (tipujem, ze bezplatne), ten niekto potreboval tu cestu opravit (vycistit) a prekazku na ceste (tvoje auto) odstranil. S tym su spojene nejake naklady, ktore chce teraz od teba.
Co je na tom nefer? Neparkoval si predsa na svojom pozemku, vo svojej garazi, parkoval si na cudzom pozemku, takze nerozumiem preco sa citis poskodeny.
Ak sa ti zda niekedy nieco v zivote nefer predstav si, ze si na druhej strane a pozri sa na to ocami protistrany, co sa ti to bude zdat nefer.

Já tohle ale taky považuji za svinstvo. Zajímavé je, že vraky, resp. auta se značkou, která ale zjevně delší dobu nejezdí, u nás při čištění neodtáhnou. Na férovku je pak s tím zametačem objedou. ]:( Odtahují se toliko auta, u kterých je velká pravděpodobnost, že si pro ně majitel přijde.
IMHO je deset dní na ohlášení úklidu komunikace ten nejkratší možný termín (být tazatelem, snažím se zjistit, jestli nemá být delší), u nás jsou ty značky na komunikaci tak tři neděle předem...

Taky se mi to stalo. Je to k vzteku, když člověk přijde o tolik peněz (u mě 1500,-), aniž by tak nějak udělal něco špatného nebo jak to říct. Navíc 1500,- jsou extra přehnané náklady na odtah. Dělat s tím nic nejde, protože oni nejsou povinni tam dávat měsíc předem ceduli, stačí, že to mají vypsané někde na internetu, na nástěnce apod. a lidi si to mají hlídat z vlastní iniciativy. Doporučuju najít si na webu a zapsat tučně do diáře. Ale soucítím s vámi, něco takového dokáže hodně nasrat.