Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nástup na DPP vs. ÚP

Zdravím,
Chtěl bych se zeptat zda je přípustné oznámit ÚP nástup na DPP na dobu určitou emailovou cestou?

Popřípadě jak by toto oznámení mělo vypadat ke spokojenosti obou stran.

Smlouvu mám sepsanou, pedepsanou, vzhledem ke vzdálenosti na ÚP a mojí pracovní době jsem nebyl schopen doručit ji mé zprostředkovatelce zaměstnání.

Zvolil jsem nesnadnější a nejrychlejší cestu oznámení nástupu na DPP, tak snad to nebude bráno jako nesoučinnost. Nebo ano?

Pobírám sociální dávky/2200 kč, měsic/ a do skončení DPP je víc jak měsíc, z techto dávek platím výživné 1700 kč. Zbytek mám na jídlo. Vozidlo nemám/možnost pučení není/ a jak jsem psal výše dle pracovní doby nejsem schopen se včas dostavit ani stopem či pěšky na ÚP.

Stručně jsem se chtěl touto cestou zeptat zda nemůžu nebo nebudu mít nějaký problém s ÚP a zároveň s ČSSZ?

Díky za odpověď.

Já jsem DPP taky hlásila emailem. Napsala jsem datum nástupu, naskenovala smlouvu a poslala. Bylo to OK. I potvrzení o příjmech jsem potom posílala naskenované mailem. Stačilo to. Mimochodem, nepřijdete kvůli přivýdělku o sociální dávky? já jen jestli se nepočítají podle výše příjmu...

to by mě nevadilo. o dávky zažádám po skončení dpp znova pokud nic nebude dál. mě jen zarazilo a bojím se že bude problem.

po emailu se mnou nikdo z úp nekomunikuje a nepošle mi už ani něco v tom smyslu ať se du bodnout.

Ale zas na co by mě psali do kartičky tu emailovku když bych ji nemoh na tohle použít.

zjednodušeně mi jde jen o to abych měl placené soc. a zdr. pojištění a ne aby mi pak přišel nějaký doporučený dopis že sem udělal něco špatně a bude problem.

mám přístup jen k netu a nemám v povaze si někde od někoho pučovat telefon, já sem totálně bez kreditu a dovolit si ho nemůžu.

Tohle sem jim taky psal jak na to sem co a jak a asi se to z pochopením z jejich strany nesetká.už mi neodpověděli.

spíš se bojim aby mě nevyřadil a já se tam moh vrátit až za půl roku.nebo nedej bůh vracet nějaký peníze. nehledě že ten půlrok bych nemoh pobírat ani ty dávky.