Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maliny znicene herbicidom

Dobry den, ako postupovat v pripade, ak mi sused znicil herbicidom pas porastu (hlavne maliny), ktory bol v blizkosti plota?

Dohovorom to nema vyznam, nakolko si myslim ze on to ma v hlave trochu pomylene, tak ako postupovat dalej?

Dalsia otazka, moze sused postrekovat totalnym herbicidom, porast travy v uplne tesnej blizkosti ramena potoka? Dakujem

pokud to chceš opravdu řešit, tak IMHO jen přes místní samosprávu, která to bude řešit přes nějakou komisi. Jen upozorňuju, že takhle začínají vleklé sousedské spory.

Co se herbicidu týká, řekl bych, že záleží na tom, co se píše v jeho návodu.

Záleží na místních úřednících a jejich schopnostech a autoritě.

Dále - plot neřeší stříkání aerosolem při větrném dni, to bude lítat všude.

Průkaznost škody není IMHO nemožná, stačí fotodokumentace, kde bude určitě vidět "vypálené" plochy včetně těch malin.