Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Krádež nebo ne?

Dobrý den,
chci se zeptat, chtěl jsem prodat účet na jednu hru, a vážně jsem našel kupce.. Poslal mi už žeprý peníze, poslal mi i screen - klidně to může být podvrh - a on chce abych mu dal ty údaje teď. Přitom peníze mi ještě nedošly. Říká, že s tím klidně půjde na policii, tak se ptám, je to krádež když mi peníze ještě nepřišly? A popřípadě bude se vážně policie zabývat nějakou hrou? Jen chci říct, že mu údaje dám ihned, až mi dojdou peníze.
Děkuju za vysvětlení, klidně se ptejte, kdybyste něco nepochopili.. :)

Účet na jednu hru, to budou tedy maximálně stovky korun, to určitě policie bude mít pohotovost :-p

Mimochodem, pokud šlo třeba o Steam, tam je jakýkoliv prodej účtů zakázán. Jakmile na to Valve přijde, účet zabanuje.

Dokud ti peníze nedojdou, kašli na něj. Nebo jinak, řekni mu, ať na tu policii jde.