Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemocenska

Dobry den.

Kdyz mi dnes, to je v patek zacala nemocenska, musim do nasledujiciho pracovniho dne dorucit zamestnavateli nemocensky list. Jenze ja pracuji v 12hod rezimu, a zrovna tento vikend pracuju od patku do nedele. Takze se ptam, kdyz dnes poslu postou nemocensky list, dorazi nejspis do prace az v pondeli. Vadi to, nebo to tak muzu udelat? Jina moznost potom neni, leda dojet do prace osobne.

Dekuji.

I když pracujete přes víkend, tak úředníci (tedy personalisté, mzdovka) určitě pracují jen od pondělí do pátku, takže stejně se to k nim dřív než v pondělí, nedostane. Zavolejte svýmu přímýmu nadřízenýmu, že jste marod a že neschopenku pošlete. Buď po někom, nebo jak píše kolega výše, tak poštou.