Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sirotčí důchod

Dobrý den.
Mám dotaz ohledně mé dcery ,která pobírá po otci sirotčí důchod.Nyní dokončila SŠ a dnes nastoupila do zaměstnání na hlavní pracovní poměr.Dál studovat nechce. Nevím jestli ho ještě může pobírat po ty 2 zbývající měsíce, když dokonce prázdnin měla na něj nárok.
Děkuji za odpověď
Strádalová

Narok na sirotske a podobne davky zanika okamihom,ked sa stava dotycna samostatne zarobkovo činna,inak je to do doby dovršenia 26 rokov za predpokladu že študuje a nieje samostatne zarobkovo činna,narok by mala v pripade,že nastup do zamestnania by bol po skončeni prazdnin od 1.septembra....