Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nedodaný návod k obsluze

Včera jsem na prodejně zakoupila fotoaparát, jenže mi nějak zapoměli dát manual, na prodejnu jsem tedy volala a že ho nemají, tak že foťák můžu bez udání důvodu vrátit, jenže vzhledem k tomu že byl v akci z dost velkou slevou tak ho jinde neseženu. Je má povinnost jim ho v tomto případě vrátit, nebo již prodejce pochybil a musí tak manuál bezprostředně dodat? Popřípadě jak se mohu v takové situaci hájit?

Návod už jsem našla a zjistila, že CD tam taky neni, nejspíš je přilepené na tom manuálu co nedodali :-D jinak je to BENQ GH600 a vzhledem k tomu že jsem měla klasickz kompakt tak sem ten návod vážně potřebovala, má to úplně jiné funkce