Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemocenská, nárok na dávky

Dobrý den,

K 31.3.2013 jsem podepsal výpověď dohodou (i když rušili moje místo, tak jsem to podepsal blbost já vím)
Hned jak jsem se to dozvěděl, šel jsem na nemocenskou od 15.3.2013 a jsem stále na ní.
27.6.2013 to bude přesně rok, který bych teoreticky odpracoval.
Otázka: počítá se doba na nemocenský do toho roka, který bych měl odpracovat abych měl nárok na dávky.

Prosím poraďte odborníčkové

Jen na okraj - termín "výpověď dohodou" neexistuje. Ale vím co máte na mysli, taky mne něco takového postihlo - pan majitel si mne pozval do kanceláře, předložil mi připravené lejstro dohody o ukončení pracovního poměru dohodou a doporučil mi, abych ho podepsal, jinak si něco vymyslí a vyhodí mne kvůli závažnému porušení pracovní kázně (pro rejpaly - do té firmy jsem se pak vrátil a včera jsem dal na osobní lejstro, že je líbám, kytku růží už jdu krást a po zákonem stanovené lhůtě odcházím do důchodu:-D.
Divím se, že se krasoduši diví, že u nás zase posilují komunisti (ti z KSČM:-)