Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přejmenováná micro sd karta

dobrý den,
toto mne opravdu naštvalo, někdo jste mohli vidět můj dotaz v PC že jsem nemohl najít kartu micro sd v pc.. nakonec se sice vyřešilo proč, ale já přišel na to, že mi někdo z personálu t-mobile přejmenoval kartu na "bejbi s chlebem" toto mne opravdu vyvedlo z míry. pro někoho to vtipné být může ale pro mne je to dost trapné, a vůbec drzé. už jen to že si personál dovolil před prodejí otevřít balení s kartou a ke všemu tomu ji ještě přejmenovat na takový název!? toto si opravdu líbit nenechám!! a chtěl bys se zeptat jestli s tím něco zmůžu nebo jestli mi to nevezmou s tím, že jsem to udělal já..

Dobrý den,

pokud k něčemu takovému došlo, moc se za to omlouvám :(
Mohl byste mi prosím přes facebook poslat podrobnosti o tom, kdy a kde se to stalo? Zkusíme to prověřit a něco s tím udělat.

Děkuji mnohokrát a ještě jednou se omlouvám.
Ivo, T-Mobile

Ono by mozno bolo dobre rozpovedat ten pribeh cely, silne pochybujem, zeby niekto riskoval miesto s takymto nejapnym zartom, skor mohlo dojst k zamene kariet, ale kedze si nic viac neoznamil tazko nieco poradit.
Btw co robi tato otazka na pravnej poradni? Chces sa akesi tajomne premenovanie karty sudit?