Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem *Zmena pracovnej pozicie

Dobrý deň
Pracujem v 3zmennej prevadzke pred určitým časom mi bola zmenena pracovna doba na nepretržitu prevadzku že vraj dočasne.Trva to už 4 mesiace a asi to bude pokračovať aj nadalej.Chcel by som vedieť na aku dobu mi može zamestnavateľ zmeniť pracovnu dobu ak mam podpisanu pracovnu zmluvu na 3zmennu prevadzku
Ďakujem

Ak si to zaujem organizacie vyžaduje,može to zmenit trvalo...3zmenna prevadzka je v podstate nepretržita prevadzka a je jedno,či robiš 2ranne,2poobednajšie,2nočne,2dni volno alebo rano,noc,2dni volno...zmena pracovnej zmluvy je potrebna len pokial sa meni pracovne zaradenie na inu funkciu,preradenie na ine pracovisko,pokial sa vyznamne meni pracovna napln atd.....bližšie pozri ficoidne novely zakonnika prace a kolektivnu zmluvu,pokial na vašom pracovisku existuje.....