Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s bezreklamky.cz

Dobry večer, chtěl jsem se zeptat na řešení situace se společností bezreklamky.cz, asi před 2 lety mě tato spol. kontaktovala ohledně reklam na automobil, poslali mi tedy nabídku, v nabídce byla poukázka k zaplacení, v poukázce bylo napsáno že pokud ji do 14 dnú neuhradím, nabídka zaniká. Jenže před pár dny mi ze spol. volali že jim dlužím přey 3tis. Kč a že můj dluh který ani nevím kde vzali bez jakého koli mého souhlasu předávají právníkovi. Žádnou reklamu jsem nikdy nedostal a dopisy které prý potď posílali přebrala nějaká žena, ale já je nikdy neviděl. Teď po mě chtějí peníze, já nevím za co a ani nevím, jak se mohu hájit. Předem moc děkuji za případné rady. S pozdravem Jarda

Myslím, že před dvěma lety se rozhodčí doložka písemně sjednávat nemusela a nemusela být samostatně, zákon ohledně toho zpřísnili až od dubna 2012. Smlouvy po telefonu jsou smlouvy jako každé jiné, není možné je automaticky označovat za podvodné.

Ignorovat ne,pokud jsi převzal nějakou tu poslední výzvu,mají určitě právní kličky,že jsi byl informován.Já bych je doporučeným dopisem,nejlépe s doručenkou informoval,že jsem nic nikdy neuzavřel a dopisy nedostal a pokud tvrdí že ano,ať pošlou kopii nějaké smlouvy a podacích lístků těch výzev.Strašit svým právníkem můžou,to zkouší všichni.Ale pokud nemají důkazy,nic nepodniknou.Zároveň tam dopiš,že jim odebíráš souhlas s nakládáním s Tvými osobními údaji.