Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamery na sanitkách?

Zdravím,
Chtěl bych se zeptat mám tu takovej problém s policií co mě tvrdí že maj videozáznam o údajném napadení jednoho kluka, ale jednal jsem v sebeobraně a nic jsem mu neudělal takže o to mi nejde, ale jen by mě zajímalo jestli na sanitkách jsou nějaké kamery který by to mohli zaznamenat nebo mě se zdá že je to totální hloupost nemyslíte? Děkuji..

To vám řekli cajti, že je to záznam ze sanitky? Asi vám ho nepustili.
Vzhledem k tomu, že kamery se rozmáhají i v obyčejných autech, sanitka se může při jízdě dostat do různých nebezpečných situací, kdy dojde na lámání chleba, zdravotníci jsou občas napadáni a vybavení sanitek bývá předmětem zájmu zlodějů, tak bych nějaké ty kamerky v sanitkách předpokládal.
V každém případě bych vám doporučoval obrátit se na nějakého právníka, kdo ví, co si ten napadený může vymyslet.

To su zase nejake zvlasnosti vo vypovedi. Udajne napadnutie, hned dalej je to sebeobrana a na zaver to zaklincujes tym, ze si mu nic neurobil. Udajne napadnutie vypada, ze ste sa vobec nikdy nestretli, sebeobrana uz vyzera, ze ta napadol, ale vo finale sa dozvieme, ze si mu nic neurobil. Tak preco riesia ti policajti vlastne teba hm;o)? A hlavne preco sa pytas sa takymi skyrtymi obavami na tu kameru, ked si bol napadnuty ty a ty si mu predsa nic nespravil? Ci nebodaj niekto upravoval digtalne zaznam a spravil z obrancu utocnika;o)?