Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem barvený třtinový cukr??

Dobrý den,
koupili jsme si tmavý "cukr přírodní nerafinovaný" od firmy Natural Jihlava. Země původu ČR.
Cukr se ale po vsypání do vody odbarví a vypadá jako klasický bílý cukr, s tím, že voda se obarví na hnědo.
Je to normální chování přírodního cukru, nebo se jedná o nějaký barvený šmejd a klamání zákazníka?

Děkuji za reakce.

Nakonec to uplně smetli ze stolu. Vůbec se tím nezabývali, že prý tento cukr nic neporušuje. Až se dostanu na email, můžu sem hodit jejich odpověď.
Hrají si se slovíčkem "přírodní". Nikde není definováno co to přesně ve smyslu úpravy cukru je.
Takže to, že si jako spotřebitel koupím něco, co se tváří jako zdravější (barva, cena, nápis "přírodní") a ve skutečnosti to tak není, už obchodní inspekci nezajímá. Jde jen o to, že firma neporušila žádný zákon tím, jak to prodává.