Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pracovni smlouva

Dobry den,pracovni smlouva mi zkoncila 31.12.2012,pote jsem nastoupila do stejne firmy ale pres personalni agenturu.Je mozne aby me firma prijala zase pod sebe?slysela jsem ze me firma nemuze znovu prijmout po dobu 3 let,je to pravda?Moc dekuji za odpoved.Petra

31.12.2012 mela firma jediny 2 moznosti,bud nas prijmout na neurcito nebo nas vyhodit..ani jedno se jim nehodilo,meli najatou agenturu co jim bude shanet zamestnance..ta si s nama(podle mych zkusenosti)muze zametat jak chce..v praci nam rekli ze budto pujdem pod agenturu nebo ze mame do firmy na 3 roky dvere zavreny...