Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záruční doba

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat. Existuje nějaká záruka na zboží (ND na auto) zakoupený z vrakoviště jako použité zboží?
Např. koupím použitý motor z vraku. Je tam nějaká záruka. (koupil jsem motor a po ujetí asi 290 km se zadřel).
Děkuji za odpověď.

Všeobecne pokial sa jedna o maloobchodny predaj,tak na použity tovar sa vztahuje polročna zaruka a reklamovatelne su aj všetky skryte vady,na ktore predajca neupozornil pri predaji,nereklamovatelne su vady,ktore boli dovodom zniženej ceny vyrobku pokial na to predajca zakaznika upozornil v čase nakupu,pokial sa jedna o velkoobchodny predaj,možnosti reklamacie su zavisle vylučne na vzajomnej dohode medzi predajcom a kupujucim