Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej části nemovitosti bez RK

Zdravím,
Je reálná možnost koupit samotnou nemovitost bez přilehlých(patřících) pozemků ke starému domu bez asistence RK(realitních kanceláří) za pomoci advokáta? Nejlépe sepsáním kupní smlouvy v nějaké občanské-bezplatné- právní poradně?

Co to bude obnášet jestli ano(katastry apod.), ceny(zhruba), vyplatí se to dohodnout s majitelem mimo RK?

Jaké jsou rizika.

Děkuji za odpovědi

Samozrejme, ze je, kopec ludi takto nakupuje pozemky a domy. RK kancelaria ma pomoct ludom skor pri predaji, hlavne tym, ktory maju nehnutelnost a nemaju cas riesit jej predaj.
Kupujucemu je naopak RK na pritaz, a preto ludia hladaju v inzeratoch mimo RK.
Rizika mas rovnake ako pri kupe cez RK, mimo jedno, ze ta o peniaze oberie samotna RK;o).
ZMluvu na kupu nehnutelnosti zozenies na googli za par sekund, nebude sice na 100%, ale postaci ti. Najvacsie riziko okrem samotnej tarchy, ktoru si lahko zistis na katastri je predaj samotnych penazi. Najistejsie je to riesit cez advokata, ci notara, ale je znamych aj zopar pripadov zdefraudovania takychto penazi.