Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rezervacni smlouva

mily pratele, dnes se mi stala opravdu nemila vec. Byl jsem se podivat na nemovitost o kteoru jsem mel zajem a ihned jsem se pro ni taky rozhodl. Jenze ke vsemu nestesti jsem proste v prubehu dne ztratil rezervacni smlouvu na nemovitost, kterou jsem se rozhodl koupit. Tyto smlouvy byly 2 jedna byla samozrejme pro me a druhou si nechala pravdepodobne majitelka nemovitosti, (nebo mozna realitni makler). S rezervacni smlouvou jsem platil tzv. rezervacni poplatek, ktery pri podpisu najemni smlouvy bude slouzit jako provize pro realitniho maklere. Myslite si, ze budu mit nejaky zavazny problem, kdyz jsem tu smlouvu ztratil? Nebo pri dalsi navsteve(podpis najemni smlouvy) nebude tento papir potreba kdyz ho ma jeden ze zprostredkovatelu nemovitosti u sebe? Tezkej den... ble.. Jinak vsem dekuju dopredu za odpoved, ktera mi bude napomocna a ulevi mi trosku aspon od zaludku, kdyz uz ne od me tupe hlavy!

Po rezervacni smlouve, ktera je platna do data, kdy mam podepisovat najemni smlouvu, podepisu jiz zminovanou najemni smlouvu a nemel by byt snad problem. Zprostredkovatel nemovitosti mi tuto smlouvu poslal mailem po dohode s majitelkou nemovitosti. Me se spis jednalo o to, ze by se me mohl zprostredkovatel pokusit nejak okrast o rezervacni poplatek pokud by zjistil, ze jsem takovy tele a ztratil jsem smlouvu, ale budu mu verit. Kazdopadne Vam vsem jeste jednou moc dekuju za to, ze jste ztratili par svych minut volneho casu na to aby jste mi venovali pozornost a pomohli. DÍKY! :-)