Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přídavky pro děti

Tak ještě jeden dotaz. Co vše si musím připravit (pokud žiju s matkou, otec mi platí alimenty a já studuji a mamka na tom není finančně dobře) když půjdu žádat o přídavky. Děkuji

Oni ti tam dají všechny potřebné formuláře k vyplnění, jeden z nich bude muset maminka nechat potvrdit v práci.

Pokud příjem rodiny (ty a maminka) přesahuje 13.416 Kč, na přídavky ti nevznikne nárok. Tak to vypočetla nějaká webová kalkulačka (1 dospělý + 1 student). Zda se do toho počítají alimenty, nevím, zeptej se na úřadě (tipuji, že ano).