Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aukro provize

Dobrý den, jsem zaregistrovaný na internetovém portálu Aukro a aktivně ho využívám asi 2 měsíce, mezitím mi přišel email od aukra, že chtějí zaplatit částku 110 Kč za zprostředkované služby. Zajímalo by mě zda-li aukro může tuto částku nějak navyšovat kvůli nesplácení, popřípadě později exekučně vymáhat. Pokud ano jestli by nepomohlo změnit údaje o bydlišti na aukro účtu. Předem děkuji

No kdyby to tak dělal každý, tak by Aukro zkrachovalo.
Já jsem taky kdysi před rokem a půl dlužil 35 Kč za poplatky spojené s prodejem (vystavení předmětu atd.), ale nějak jsem na to zapomněl, až mi potom přišel e-mail, kde mě na to upozornili. Splatnost byla 30 dní. Později jsem zjistil, že posílají ještě další dvě výzvy k úhradě a až v té poslední hrozí exekuční společností. Během toho nedošlo k navyšování částky a celková splatnost byla 90 dní.
Nechápu, že je někomu zatěžko zaplatit 110 Kč. navíc když ví, že to platit má.

Aukro Tě má zaregistrovaného na adresu,na kterou poslalo registrační údaje.Takže nějakou změnou doručovací adresy v profilu si nepomůžeš.A nechápu,proč to nechceš zaplatit,když jsi Aukro využíval.Ještě že vás takových není víc,kteří neplatí to co mají,pak přestanou platit i ostatním.Takže od Tebe raději nic nebrat.