Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 exekuce na jednu položku

Zdravim,
je možné aby pod jedním čj. vymáhali pohledávku 2 různé exekuční úřady? Navíc v jiných částkách?

Může to být chyba nebo nějaký chyták?

Jde o to že jednomu exekučnímu úřadu splácím dluhy formou splátek již 3 měsícem v ve výši cca 16000,- a nyní mi příšlo od druhého na srážení ze mzdy v částce jednou takové(cca 32000,-) pod stejným číslem jednacím.

Dle jejich dopisů nejde podat odpor a oslovení ani toho prvního ,kterému platím formou splácení je takové že neodpověděli.

Jaké mám možnosti? Děkuji za odp.

Uz ti pisal audax co mas robit. Zober vsetky podklady a chod na ten sud ktory ten prikaz vydal a podaj odpor proti tomu druhemu prikazu. Ak neuspejes tak na policiu so vsetkymi podkladmi, mozes podat trestne oznamenie na "neznameho" ak mas podozrenie ze jeden z nich by mohol byt falosny. Oni si to vysetria.