Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem darovací smlouva

Dobrý den , chtěla bys se zeptat na darovací smlouvu na nemovitost kolik musím mít stejnopisů a jestli musí mít každý stejnopis ověřený podpis nebo jestli stačí jenom na jednom .A kolik musím mít kopii na vklad nemovitosti do katastru a jestli musí i ten vklad mít ověřené podpisy .Děkuji Čechová

3x darovací smlouvu na KN, jedna z nich musí mít ověřené podpisy. 2x žádost o vklad do katastru. Podpisy na nich nemusí být ověřené. Možná, že si někde sami darovací smlouvu okopírují, aby ji mohli po potvrzení poslat oběma subjektům.