Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agresivní holka

Dobrý den, mlátit holky je ubohé, ale co když vás nějaká holka ohrožuje a slovně se to vyřešit nedá prosím poraďte děkuji :)

Chovej se jako chlap a dostaneš jako chlap. Kde tě ohrožuje ? Ve škole ? Doma ? Varuj ji že pokud nepřestane tak to budeš řešit.Ve škole to řeš přes učitele nebo výchovného poradce například. A pokud ani to nepomůže tak jí prostě zpacifikuj. Pamatuji si jak se sestra naparovala a nadávala mi. Jedna facka stačila. Né nic hrozného abych jí ublížil a ona z toho měla následky, ale stačilo to aby si už dávala pozor na jazyk. Pokud nepomůže škola tak se o tom zmiň rodičům a potom když tak policie. Šikana není zrovna krásná. Fyzická už vůbec ne. Pacifikace spadá až do posledního řešení