Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpověď nájemní smlouvy z bytu od jiné osoby?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda-li je možné, aby moje matka za mě podala výpověď z nájemného bytu, který je v osobním vlastnictví?
S majitelem bytu mám sepsanou smlouvu o pronájmu bytu, nájem platím řádně a včas a s majitelem máme dobrý vztah, nebyl dosud problém.
Moje matka by však chtěla abych bydlela zpátky u ní a proto mi vyhrožuje tím, že za mě podá výpověď a poté budu z bytu vyhozena, chtěla bych se zeptat jestli je to možné, protože logicky mi to přijde jako nesmysl.
Mockrát děkuji

Zkus matku v klidu informovat,že pokud nějakou náhodou přijdeš o byt,půjdeš raději někam na ubytovnu mezi podivnou společnost než k ní nebo se i odstěhuješ do jiného města a už se pak ani moc neuvidíte.Snad s těmi nápady pak přestane.A majitele o její snaze informuj,snad by tedy nějakou výpověď ani nezkoušel přijmout.