Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POKUTA MAĎARSKO

Zdravím, právě jsem se vrátil z Budapešti, kde mi byl za stěrač vložen nemilý vzkaz. 66OO HUF mám zaplatit do 15 dní. CHci se zeptat co s tím. Mají právo po mě pokutu vymáhat?? Má někdo zkušenosti s placením pokuty??

Ja som dnes dostal tu istu pokutu, pani mi povedala ze neni od policie ale nejakej firmy, dali mi sek, posty uz zavrete v ten cas vacsina a sek ma iban ale nie koncovku uctu. Volala tam aj na to cislo, ale len povedali co mam napisat, ked budem posielat peniaze. A kod banky si tiez nevyserem. A mam to zaplatit ked to nie je od policie ale od nejakych madarcikov, ktori nemali ani znacku ze parkovanie zakazane, ale parkovacia znavka a nejake slovo madarsky pod nou. Ine auta bez problemov parkovali bolo to na parkovacom mieste na kraji chodniku medzi stomami, kde nebol ziadny parkovaci automat. A u a v BA tak miesta su zdarma.