Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Udělení řidičáku

Dobrý den, dnes jsem byl zažádat na magistrátu o udělení řidičského průkazu. Bylo mi řečeno, že si pro něj mám přijít za dva až tři týdny, ovšem neobdržel jsem žádné potvrzení či něco takového. Stačí když při přebírání řidičáku předložím jen občanský průkaz?

Ano, stačí občanka a dají ti ho.

p.s - Já od ukončení autoškoly tam volal nedočkavě obden a ptal se jestli už není řidičák hotov :D Měli pak ze mě srandu když jsem si pro něj konečně byl, čekal jsem přesně 3 týdny :( Znám spoustu lidí co ho do týdně měli jen já čekal tak dlouho :((

Nám při zakončení zkoušek komisař říkal, že se dá jezdit normálně bez řidičáku a pokud Vás zastaví policie tak většinou to končí jen dohodou, dohledají si Vás v databázi. :) Ale můžou jít až na 2500 + 2 body myslím, ale takové svině to nejsou končí to v 90% domluvou :P.
Já v té době co jsem čekal jezdil, sice strach v očích ale měl jsem štěstí, mam celkově na policii neskutečné štěstí řidičák mám 2 roky, naježděno přes 50000 a ani jedna silniční kontrola, pokuta atd.. :)