Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Policejní passat

Dobrý večer,
stala se mi nemilá věc, jel jsem se služebním autem z Prahy, přes Brno, do Ostravy a bohužel v úseku kde bylo omezení 80km/h jsem jel 126km/h a byl tam policejní passat, už jsem nestihl zareagovat. Myslím, že fotil, mám docela strach přijít o řidičák to by byl můj pracovní "konec".

Otázka zní, můžou mi vzít papíry?/stále plný počet bodů/
Hledal jsem na internetu, ale moc z toho chytrý nejsem.

Děkuji všem, Martin.

Odečítá se (při 120 to budou -3km/hod), to mě zachránilo, protože jsem měl (v úseku, kde je povolených 80km/hod) naměřených 121km/hod, ale počítali to jako 118km/hod. Co ti hrozí poznáš až ti přijde oznámení o přestupku, tam píšou, podle kterého paragrafu a písmena. A to písmeno je podstatné, tím se liší sankce.
Jinak ještě pozor na to, i když to není na papíry, ale "jenom" na pokutu a body, tak opakovaný přestupek podle stejného písmena už je na papíry!