Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozkousaná kreditná karta

Zdravím.. Včera večer jsem si kupoval něco přes internet. Kartu jsem nechal na stole a když se ráno probudím, leží na zemi na kousíčky. Mohu se zeptat, kolik bude stát udělat novou?

Ja asi napisem o tom studiu lebo mam pocit, ze je to uz choroba.
Prosim ta co ta viedlo k tomu, ze si napisal na poradnu namiesto toho, aby si zavolal do sporitelne a za 2 min mal odpoved na svoju otazku? Ci mas pocit, ze tu budes vediet tu odpoved rychlejsie?
Ja nerozumiem tejto logike, asi fakt zacnem zbierat udaje a hladat pricinu.
Alebo sme fakt taki dobri, ze ludia si myslia, ze tu vieme odpoved lepsie ako samotni pracovnici sporitelne?
Len tak na zaver, cena novej karty je urcite uvedena v cenniu banky a ten je verejne dostupny na jej stranke, ale to by chcelo asi trosku viac namahy, ze? Sak on uz sa najde nejaky ten jedinec, co to spravi za teba.