Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dopis pro předchozího nájemníka

Zdravím,

bydlíme již rok v pronajatém bytě, nyní nám dorazil dopis pro předchozího nájemce od firmy Provident. Co s tím? Nerad bych, abych musel řešit nějaké věci v případě, že by se k nám dobýval exekutor kvůli předchozímu nájemci.

Díky.

Tak jsem to všechno vrátil na poštu a přelepil staré jména na schránce. Dnes se však nad schránkami, kam dává pošťačka dopisy když nenajde jméno na schránce, objevil dopis pro předchozího nájemce. Od Providentu - oddělení vymáhání dluhů. Co teď s tím?