Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výše pokuty na nedovolené parkování.

Dobrý den. Dnes jsem našel za stěračem nemilou pozornost od policie, za nepovolené parkování. Stalo se to na parkovišti, kde je stání na parkovací hodiny, nebo na kartu která potvrzuje, že v dané oblasti bydlím, slouží k bezplatnému parkování. Problém je ten, že já tu kartu omylem zapoměl v přihrádce auta, takže ji mám, každý se jednou utne. Myslíte že s tímto můžu argumentovat na policii až tam půjdu? Datum vystavení toho lístku je 18.11 čili dnes, hned ráno plánuju jít na policii.

Ja myslim, ze pokud je clovek slusnej a ferovej a nenarazi na zadny nakrknuty hajzliky, tak byvaji celkem mirni.

Tata jednou taky nejak blbe zaparkoval, dostal papirek za sterac, pak sel k policajtum, normalne se omluvil, uznal chybu, ze tam nemel co delat, ale ze proste jiny parkovaci misto nenasel, nakonec ani pokutu nedostal :-)