Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Balík poslaný na dobírku - adresát neznamý.

Dobrý den,
posílal jsem balík na dobírku, ale dnes byl uložen na pošte z důvodu, že je adresát neznámý. Bohužel dotyčná osoba nekomunikuje, tak to asi byl blbý žert. Dá se s tím něco dělat nechci ho tam nechávat uložený, jelikož mám i jiný zájemce. Jde to nějak poslat nazpátek nebo to musí být na poště než uplyne doba. Děkuji za odpovědi.
Zdroj: http://www.poradte.cz/spolecnost/25419-balik-posla ny-na-dobirku-adresat-neznamy.html

Chápu to správně tak, že je to uloženo na poště u toho adresáta? Pokud ano, tak jděte s podacím lístkem na poštu a vyžádejte si okamžité zaslání balíku zpátky. Půjde to tak dva až tři dny. Nic se za to platit nebude. Ještě pošta vrátí část poštovného (buď 26,- nebo 35,- Kč dle použité dobírkové složenky).