Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Může přestupkový orgán použít u dopravního přestupku důkaz od "civilisty"?

Ahoj dnes jsem se zamotal na jednom náměstí menšího města. Navigece mě protáhla zákazem vjezdu na náměstí. No a jak jsem z toho zákazu vyjížděl nějaká ....(slečna) mě vyfotila i s bleskem.

No a já teď přemýšlím na co tu fotku má? Co když ji dá na přestupky. Je reálné, že to začnou řešit? Má takový důkaz váhu? Jak se mám z toho případně vyvlíknout?

Díky za radu a rozbor.

Také mám vyfocených mnoho aut ve městě, protože se mě tam kompozičně hodí. :) Policisté nejsou drábi a těžko půjdou do situace, na jejímž konci jim v už tak bídné statistice přibude další nevyřešený případ. Přeci jsi tam zacouval, abys nepřekážel mateřské školce a mohl se slečny zeptat na cestu. A nebo to bylo jinak?