Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Petardy a zákon

Už cca od 20.prosince naše městečko Veselí nad Moravou připomíná kulisu stalingradské bitvy. Pořád to nebere konce.
Upravuje tuhle činnost zakomplexovaných retardů nějaký zákon ? Pokud ano, proč se nedodržuje ? Co proti tomu dělat (zatím mne napadly pouze pěsti a kopání, což asi nebude nejefektivnější) ?

Snad nejsem takový suchar - mou oblíbenou hudbou jsou třeba Led Zeppelin. Ale soudím, že by řada lidí těžko uvítala, kdybych jim je pustil naplno do oken. Ani o to neusiluji.

O starých, nemocných lidech nebo psících ani nemluvě.

Zcela jiste na to zakon pamatuje. Je to stejne, jako kdyz vas soused obtezuje hlukem, zapachem ... Minimalne mestska vyhlaska na to pamatuje, ale vymahatelnost prava je na MP ci prestupkove komisi, nebo PCR .

Bez zalobce, neni soudce, takze volat, stezovat si, neustale upozornovat.
Pokud to delaji deti, lze jim tuto pyrotechniku zabavit, protoze zcela jiste nemaji s takovouto vubec manipulovat ( krom tridy I. coz jsou max bouchaci kulicky a prskavky ...)a resit s rodici.
Takze asi tak, at dotycni delaji za jsou placeni i z vasich dani, ale vy musite dat ten impuls, oni se budou donekonecna vymlouvat, ze nikdo nic nenahlasil, krom Silvestra, kde je to ze vsech stran tolerovano, je to dle meho bez povoleni na nejakou akci zakazane .