Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Následky z brutální opilosti

Pří oslavě Silvestra jsem se tak opila, že jsem netrefila domů. Ujal se mě na ulici muž, odvedl si mne domů. Domnívám se, že jsem se nabídce nebránila. Co si vzpomínám, tak jsme měli spolu sex, pak mi vyčistil peněženku od bankovek i drobných a na památku si nechal můj mobil. Jsem sama ze sebe zděšená. Ale chci se zeptat, mám to jít nahlásit na policii? Moc se stydím. Dozvěděla jsem se, že nejsem první případ, prý je to jeho vedlejší jistý příjem. Že se mu nic nestane, protože ví, že ze studu nikdo nic hlásit nebude.

loading...

Jestli částka s cenou mobilu přesáhla 5000 korun,jde o krestný čin krádeže.Takže buď rovnou podat trestní oznámení,nebo sehnat tak pět svalnatých kamarádů a s nimi zazvonit u jeho dveří,že si jdeš pro ten mobil.Hlavně se nenechat vyprovokovat k nějakému násilí,kdyby se vám jen smál.Dobré by to bylo i natočit nenápadně na mobil,třeba se přitom nějak podřekne.A pak se mu zmínit,že jdete tedy rovnou na policii.