Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bankomat nevydal peníze.

Ahoj před chvílí jsem chtěl vybrat z bankomatu peníze napsal teď si nejsem jistý jestli transakce dokončena, nebo nedokončena a peníze mi nedal. Šel jsem do druhého a ten mi je normálně vydal. Když jsem šel zpátky kolem toho prvního, tak tam nějaká paní vybírala peníze a normálně jí to dal. Mám to pro jistotu ohlásit bance?

To mě zajímá, když v bankomatu dám Inquiry balance, tak to trvá asi 5 sekund, nevíte proč je to tak dlouho? To to nemohou naprogramovat chytře, že ihned po ověření pinu se pošle i informace o zůstatku
(buď se zobrazí ihned ,nebo až po stlačení Zobrazit zůstatek (a zobrazí se to hned) jako teď, to je detail) . Přece tam běží nějaký x86 nebo x86_64 kompl, když tam prý běží XP (to nevím co budou dělat, až skončí podpora) tak by to mělo jít programovat. Samozřejmě na manipulaci (výběr peněz), by tahle informace neměla vliv?

a ještě, s kterým serverem například komunikuje ten bankomat? Přes normální internet nebo něco speciálního?